ul. Gajowa 31, 85-087 Bydgoszcz | Czynne w tygodniu 8:00-16:00 i w soboty 8:00-12:00

Elektronarzędzia DeWalt, Graphite, Black&Decker

elektronarzedzia

Wiertarki

Posiadamy szeroką gamę wiertarek elektrycznych różnej mocy i zastosowań oraz na różnej technice zamocowań (np. wiertła SDS). Szeroki wybór renomowanych firm o nieprzeciętnej jakości wykonania i trwałości – przeznaczone także do ciężkich budowlano-remontowych zadań.

Wiertarko-wkrętarki akumulatorowe

Któż z nas nie ceni sobie mobilności i brak ograniczających zasięg i ruchy przewodów elektrycznych? Posiadamy szeroki asortyment akumulatorowych urządzeń o mniejszej mocy dla majsterkowiczów do bardzo mocnych wysokovoltowych wkrętarek z bardzo pojemnymi akumulatorami, pozwalającymi na długotrwałe działanie.

Szlifierki kątowe

Kolejna pozycja, której nie może zabraknąć ani w domu, ani w firmie. Dysponujemy asortymentem o różnej mocy, wielkości tarczy tnącej (125 i 250 mm) oraz standardowo – trwałości do domu lub bardzo wytrzymałych, które wytrzymają całe dnie pracy na budowie w ciężkich warunkach.

Pilarki tarczowe

Coraz częściej kupowane elektronarzędzie ręczne ze względu na swoją budowę i poręczność. Przy odpowiednim doborze tarcz (służymy pomocą)stanowi bezpieczne narzędzie do cięcia w drewnie, betonie itp.

Szlifierki do drewna

Szlifierek do drewna można wyróżnić kilka rodzajów: taśmowe, mimośrodowe, oscylacyjne (prostokątne oraz „delta”). Są to narzędzia znacznie ułatwiające pracę stolarzom, dekarzom itp.

Tego czego szukasz nie ma na liście? Spokojnie, wszystko zorganizujemy.

Elektronarzędzia – w asortymencie elektronarzędzi ograniczają nas jedynie producenci. Jeśli potrzebujesz konkretnego modelu, specyfikacji itp. Napisz, zadzwoń lub odwiedź nasz sklep – poszukamy odpowiedniego do wymagań urządzenia w katalogach producentów lub skontaktujemy się z ich przedstawicielami. Z nami masz gwarancję fachowego doradztwa i kupienia optymalnego dla Twoich potrzeb urządzenia.

Elektronarzędzia

4.3/5 - (6 votes)