ul. Gajowa 31, 85-087 Bydgoszcz | Czynne w tygodniu 8:00-16:00 i w soboty 8:00-12:00

Systemy zamocowań termoizolacji ścian marki Wkręt-Met

systemy_zamocowan_termoizolacji

Mając na myśli montaż dociepleń, izolacji itp. nie można pominąć rynkowego lidera jakim jest Wkret-met, który spełnia najwyższe europejskie normy. Idealnie dostosowuje się do wymagań stawianym przez producentów dociepleń ETICS, ale również projektantów i wykonawców. Jest członkiem Stowarzyszenia Na Rzecz Systemów Ociepleń i spełnia prawno-formalne kryteria określone przez EOAT.


Łączniki do mocowania termoizolacji ścian z trzpieniem tworzywowym

LFN-10

Łącznik wbijany z trzpieniem tworzywowym – długa strefa rozpierania. Idealny do mocowania izolacji wymagająca dyżej powerzchni rozporu i mocnego osadzenia.

LTX-8 / LTX-10

Łącznik wbijany z trzpieniem tworzywowym – krótka strefa rozpierania, zapewne silne mocowanie np. w starym tynku, gdzie jak wiadomo izolacja musi być zakotwiczona w murze.

FIXPLUG-8 / FIXPLUG-10

Łącznik wbijany z trzpieniem tworzywowym, z przesuwnym talerzykiem w celu regulacji grubości izolacji.

Łączniki do mocowania termoizolacji ścian z trzpieniem metalowym

LMX-8 / LMX-10

Łącznik wbijany z trzpieniem stalowym – krótka strefa rozpierania – mniej wiercenia to oszczedność czasu i pracy.

LFM-8 / LFM-10

Łącznik wbijany z trzpieniem stalowym z długą strefą rozpierania. Bardzo wytrzymały łącznik, zabezpieczony przed korozją wytrzyma wszelkie naprężenia jakie musi znosić izolacja termiczna.

WKTHERM-8

Łącznik wbijany z trzpieniem stalowym z krótką strefą rozpierania. Szybki montaż, wstępnie złożony pozwala precyzyjnie dobrać długość trzpienia

WKTHERM S-8

Łącznik wkręcany z trzpieniem stalowym z krótką strefą rozpierania. Ktoś mógłby zapytać po co wkręcać skoro można uderzyć młotkiem i gotowe. Niestety nie wszystkie materiały podłoża na to pozwalają, czasem są tak kruche, że uderzenia młotka wytworzyłyby niszczące drgania. Tutaj trzpień zakończony jest gniazdem TORX dzięki czemu można bez drgań wkręcić go w strefę rozprężną.

ECO-DRIVE-8

Łącznik wkręcany z trzpieniem stalowym i teleskopowym talerzykiem dociskowym. Seria eco zakończona jest steropianowym krążkami – zmniejszają one występowanie mostków cieplnych. Seria wkręcana, nie wbijana.

ECO-DRIVE S-8

Łącznik wkręcany z trzpieniem stalowym i teleskopowym talerzykiem. Seria Eco-drive jest wstępnie zmontowana, co eliminuje możliwość złego dobrania trzpienia do gniazda oraz skraca czas montażu.

ECO-DRIVE W-8

Łącznik wkręcany z trzpieniem stalowym i teleskopowym talerzykiem dociskowym do mocowania wełny mineralnej. Teleskopowy talerzyk w tej serii daje precyzyjne dobranie długości do grubości izolacji.

Wystaw ocenę post!

Dodaj komentarz