ul. Gajowa 31, 85-087 Bydgoszcz | Czynne w tygodniu 8:00-16:00 i w soboty 8:00-12:00

Kleje poliuretanowe

klej

Klej do dociepleń ścian i fundamentów (do styropianu)

Soudatherm fasada to wodoodporny klej poliuretanowy w aerozolu. Nadaje się mocowania paneli termoizolacyjnych z polistyrenu, żywic fenolowych, poliuretanu do typowych podłoży budowlanych, np. cegła, beton oraz materiały ceramiczne. Ma właściwości niepozwalająca na wysoką siłę wstępnego mocowania, również przy niskich temperaturach. Wydajność sięga ok 8 metrów kwadratowych paneli. Niska waga i skrócony czas pracy, to na pewno kolejny atut dający przewagę nad tradycyjnymi metodami.

Klej-zaprawa do bloczków

Soudabond construct to wysokowydajny i szybkoschnący klej poliuretanowy do tworzyw sztucznych, drewna, betonu komórkowego, metali, idealny do wznoszenia działowych ścianek, montażu karton-gipsu czy aranżacji wnętrz. Problem z mostkami termicznymi?  Specjalna formuła pozwala idealnie izolować spoinę. Wykazuje też trwałość w przegrodach ogniotrwałych o klasyfikacji El-240. Utwardzoną spoinę i materiał można obrabiać już po 2 godzinach.

Budowlany

Soudabond easy to uniwersalny klej budowlany w aerozolu do mocowania płyt g-k, tworzyw sztucznych, korka, metali itp. nadaje się zarówno do prac wewnętrznych i zewnętrznych. Dostępny w wersjach aplikacyjnych: do pistoletu jak i z wężykiem. W wersji zimowej umożliwia prace do -10’C.

5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz