ul. Gajowa 31, 85-087 Bydgoszcz | Czynne w tygodniu 8:00-16:00 i w soboty 8:00-12:00

Produkty SPAX w partnerskim sklepie STAL-MAT w Bydgoszczy

SPAX wkręty

Wielu naszych Klientów mówi, że produkty firmy SPAX są ciężko dostępne w Bydgoszczy i okolicach. Nie wiemy czy dzieje się tak z nieznajomości marki czy z innego powodu dlatego postanowiliśmy trochę przybliżyć Państwu tę markę premium spośród producentów elementów złącznych.

Historia

W 1823 roku Altenloh, Brinck & Co była pierwszą niemiecką firmą, która rozpoczęła produkcję śrub na skalę przemysłową. Już po 6 latach ciągłego rozwoju zakładu produkcyjnego oraz technologii, zaczęli oni eksportować produkty poza Niemcy. Prawdziwą sławę i podbicie rynku światowego zdobyli ponad wiek później – bo w 1967 – wypuszczając swój rewelacyjny i rewolucyjny jak na tamte czasy – wkręt SPAX. Szybko docenili go rzemieślnicy oraz domowi majsterkowicze – chociaż był to produkt klasy premium. W 1989 roku wypuszczona na rynek ulepszony model SPAX-S. Rok 2005 przynosi kolejne zmiany obowiązujące, bo aż do dzisiaj obowiązuje…

…trzecia generacja SPAX w 2005 r.

Wkręt składa się z płaskiego talerzowego gwintu, zakończony opatentowanym gwintem z ząbkami. Nowe gniazdo SPAX T-STAR plus pozwala doskonale rozłożyć i przenieść siły obrotowe przy wkręcaniu, by jeszcze lepiej „wgryzać” się w materiał i nie wyginać. To wszystko i wiele innych elementów konstrukcyjnych składają się na wyjątkowość wkrętów, które pozwalają nie tylko na szybszy montaż, ale o wiele bardziej trwalszy i mocniejszy na długie lata użytkowania. Posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, w tym TUV. Pomimo, że cena jest wyższa niż standardowej chińszczyzny warto na próbę kupić SPAXa i zobaczyć o ile wygodniej, efektywniej, bezpieczniej i mocniej można łączyć ze sobą elementy przy pomocy tej niemieckiej jakości i technologii. Wszelkiego rodzaju wkręty SPAX, mamy dostępne w naszym sklepie, do którego zapraszamy. Jeśli nie ma rozmiarów, bez problemu sprowadzimy ją z magazynów producenta.

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz