ul. Gajowa 31, 85-087 Bydgoszcz | Czynne w tygodniu 8:00-16:00 i w soboty 8:00-12:00

Klucze szwedzkie

klucz-szwedzki

Klucz szwedzki

Klucz szwedzki nastawny gumowany

Profesjonalny i solidny klucz szwedzki, to podstawa w wyposażeniu każdego hydraulika. Ślimakowa regulacja rozstawu szczęk pozwala dostosować się do każdej śruby czy nakrętki. Dodatkowo masywna i długa rękojeść pokryta antypoślizgową powłoką z gumy, dzięki temu pewnie leży w dłoni podczas pracy hydraulicznych.

Klucz szwedzki nastawny

Ślimakowa regulacja rozstawu i stal chromowano-wanadowa sprawiają, że klucz jest świetny w swej prostocie do zapieczonych czy zardzewiałych śrub. Jeśli śruba lub nakrętka wymaga większej siły by ją odkręcić wystarczy młotek lub rura by zrobić większą dźwignię. Dzięki większej ilości chromu, narzędzia Schmith mają zwiększoną odporność na ścieranie i działanie sił.

Klucz szwedzki z grzechotką

Einstein mawiał „wszystko należy robić tak prosto jak to możliwe, lecz nie prościej”. Czy można sobie wyobrazić większe ułatwienie pracy niż zamontowanie w kluczu szwedzkim grzechotki? Raz ustawiamy rozstaw i bez zdejmowania klucza odkręcamy lub dokręcamy do samego końca. Odpowiednia geometria szczęk, wzmacnia zacisk lepiej rozkładając siły i pozwala efektywniej pracować. Zapraszamy do Stal-Mat po narzędzia ręczne.

5/5 - (3 votes)

Dodaj komentarz