ul. Gajowa 31, 85-087 Bydgoszcz | Czynne w tygodniu 8:00-16:00 i w soboty 8:00-12:00

Pianki poliuretanowe jednoskładnikowe SOUDAL

Pianka poliuretanowa

Pianki poliuretanowe jednoskładnikowe posiadają fenomenalny, superszczelny, odporny na blokowanie zawór Duravalve. Gwarantuje przydatność pianki przez cały jej okres – czyli 2 lata od daty produkcji. Występują w dwóch rodzajach opakowań – do wyciskaczy i zwykła – o pojemnościach zależnych od rodzaju czyli 750 ml lub 870 ml.

Pianki poliuretanowe jednoskładnikowe – różne rodzaje na różne zastosowania

Soudafoam maxi

Pianka poliuretanowa o bardzo wysokiej wydajności sięgającej aż 70 litrów oraz niskiej rozprężności. Charakteryzuje się krótkim czasem utwardzania i doskonałą przyczepnością do większości materiałów budowlanych. Opatentowany przez firmę SOUDAL bagnetowy system Click&Fix umożliwia błyskawiczne połączenie puszki z pistoletem. Wystarczy 1/4 obrotu i jest już zamontowana. Specjalnie opracowana formula „zimowa” umożliwia pracę w temperaturach nawet do -10°C.

Soudafoam maxi express +40°C

Bardzo szybko utwardzająca się, wysokowydajna pianka poliuretanowa. Wykorzystywana do użytku w extremalnych warunkach klimatycznych – nawet w temperaturze od -10°C do +40°C przy słabej wilgotności. EXPRESS charakteryzuje się bardzo krótkim czasem obróbki i wysoką wydajnością sięgającą 65 l. Posiada regularną strukturę. Posiada bagnetowy system Click&Fix (j.w).

Soudafoam maxi express -25°C

Przeznaczona do niskich temperatur – nawet -25°C – wysokowydajna pianka poliuretanowa. Niewrażliwa na wychłodzenie podczas przewozów spedycyjnych oraz magazynowanie. Wysoka stabilność piany EXPRESS z doskonalą wydajnością 65 litrów i regularnością struktury. System Click&Fix umożliwia połączenie puszki z pistoletem już po przekręceniu o 1/4 obrotu puszki.

Soudafoam classic

Pianka poliuretanowa pistoletowa o niskiej rozprężliwości. Charakteryzuje się krótkim czasem obróbki oraz doskonałej przyczepności do większości materiałów (np. PCV, drewna i metali) budowlanych. Przy swobodnym spienianiu wydajność wynosi do 60 l. Bagnetowy system Click&Fix. Umożliwia pracę w temperaturach ujemnych do -10°C.

Soudafoam low expansion

Pianka niskorozprężna poliuretanowa o wyjątkowo niskiej rozprężalności – tylko 25%. Krótkim czas obróbki i doskonałe przyleganie do wszelkich budowlanych podłoży – to coś do czego SOUDAL już nas przyzwyczaił. Perfekcyjna w wykorzystaniu do montażu wielkogabarytowej (podatnej na różne odkształcenia) budowlanej stolarki. System Click&Fix. Formula „zimowa” umożliwia skuteczne działanie także w mrozie(nawet -10°C).

Flexifoam

Wielosezonowa, bardzo elastyczna piana poliuretanowa nowej formuły technologicznej. Niska rozprężalność i najwydajniejszej izolacyjności termiczno-akustycznej. Absorbuje ruchy szczelin i nie pęka. Pełna elastyczność i regularna struktura nawet przy deformacji wymiarów do ok. 50%. Może być stosowana również w niskich temperaturach do -10°C. Bagnetowy system Click&Fix.

5/5 - (2 votes)

Dodaj komentarz