ul. Gajowa 31, 85-087 Bydgoszcz | Czynne w tygodniu 8:00-16:00 i w soboty 8:00-12:00

90 lat TDP – RoadShow Soudal Carrefour Stal-Mat

90 lat TDP - RoadShow

Miło nam poinformować, że włączyliśmy się w akcję firm Soudal oraz Cerrefour – głównych sponsorów i organizatorów akcji 90 lat TDP – RoadShow z okazji 90-lecia narodowego wyścigu Tour de Pologne. Odwiedzą 10 miast w Polsce w tym Grudziądz. W naszym sklepie przy ul. Gajowej 31 do odbioru są kupony rabatowe upoważniające do 15% rabatu na zakupy w Carrefour przy ul. Konarskiego 45 w Grudziądzu (ilość kuponów ograniczona). Z tej okazji mamy także promocję na Piany marki SOUDAL -3+1 – do trzech zakupionych pian CZWARTA GRATIS. Szczegóły akcji dostępne w sklepie. Zapraszamy wszystkich kolarzy i miłośników tego narodowego sportu do przyłączenia się do akcji i wspólnej zabawy!

Atrakcje podczas 90 lat TDP – RoadShow

GP Wyścig Niepodległości – zapisz się na liście rekordów wykręcając najlepszy czas na trenażerze zintegrowanym z interaktywną trasą i rozsław się na całą Polskę.
Micro Tour de Pologne Amatorów – rywalizuj z innymi zawodnikami na makiecie jednego z etapów TDP.
Mobilne muzeum Tour de Pologne – poznaj początki oraz obejrzyj jak zmieniało się TDP na przestrzeni 90 lat swojego istnienia!
strefa wyzwań – wyścig wózków sklepowych, interaktywny quiz kolarski, zakładanie kół kolarskich na czas, a także wiele atrakcji dla całej rodziny by jak najlepiej spędzić ten wspólny czas.
Zlot FoodTrucków – któż ich nie lubi?
-główna nagrodą jest Wyjazd do Paryża!
-i wiele innych

Dodaj komentarz