ul. Gajowa 31, 85-087 Bydgoszcz | Czynne w tygodniu 8:00-16:00 i w soboty 8:00-12:00

Wkrętaki od WIHA – ułatw sobie pracę

Wkrętaki od WIHA

Wkrętaki – do wyboru do koloru, z marketu, w gratisie, kupione za przysłowiową złotówkę – więc po co droższa WIHA? Odpowiedź dość prosta: bo jakość kosztuje, ale nie aż tyle co bylejakość. Można kupić tańszy wkrętak za 5 zł i wymieniać go co miesiąc. Bo pęknie rączka, bo się wyszczerbi, bo będzie tak miękki, że się wykrzywi lub zaokrągli uniemożliwiając umieszczenie w gnieździe śruby i wiele innych. A wydając 20-30 zł na markę WIHA? -Gdy się wprowadziłem do nowego mieszkania – opisuje pan Marcin, nasz wieloletni Klient, którego poprosiliśmy o opinię – musiałem skręcać wszystkie meble, dokonywać napraw lub rozkręcać w celu wyczyszczenia. Potrzebowałem wkrętaków. Pan Daniel polecił mi markę WIHA. Nie byłem przekonany, bo wydatków zawsze jest dużo przy budowach i remontach, a nie były to najtańsze wkrętaki na rynku. Ale ciesze się, że zaufałem Panu Matuszakowi, mija 5 rok ich użytkowania, tysiące wkręconych śrub, wkrętów i… śladu nie widać. Nic nie wyszczerbione, rączka nadal idealnie leży w długi, a głownia nawet nie ma rys nie mówiąc o wyszczerbieniu czy odkształceniu. Z całego serca mogę je polecić, nawet do domu dla majsterkowiczów. Jest to bardzo profesjonalny sprzęt nadający się dla firm remontowych.

Rodzaje wkrętaków WIHA

Konstrukcja wkrętaków, jest zoptymalizowana pod kątem potrzeb użytkowników. Innowacyjna koncepcja rękojeści SoftFinish, zapewnia pełną ergonomię podczas pracy dzięki 4 różnym rozmiarom. Jako jedyny producent narzędzi ręcznych posiada certyfikat AGR, rekomendowany przez lekarzy medycyny pracy, terapeutów i rehabilitantów. Nadają się do pracy w każdym środowisku i warunkach atmosferycznych. Do zwykłych prac codziennych, a także specjalistycznych wymagających np. certyfikatu VDE do prac przy zespołach pod napięciem.

Wiha SoftFinish

Wiha SoftFinish

Ekspert w zastosowaniu do suchych podłoży i zwykłych prac przy wkręcaniu i odkręcaniu. Rozmiar rękojeści unikalnie dopasowany do mięśni nadgarstka, co pozwala lepiej kontrolować nacisk i siłę dokręcania.

Wiha SoftFinish electric slimFix

Wiha SoftFinish electric slimFix

Łatwy i bezpieczny (bo izolowany elektrycznie) sposób dotarcia do śrub umiejscowionych głęboko w miejscach trudnodostępnych. Jak podaje producent są testowane (każde narzędzie osobno) pod napięciem 10 000 V, a certyfikat bezpieczeństwa dopuszcza prace nimi do 1000 V

Wiha MicroFinish

Wiha MicroFinish

Idealne rozwiązanie w miejscach wilgotnych oraz oleistych. Antypoślizgowa powłoka pokrywająca rekojeść, zapewnia pewne trzymanie w dłoni, przez co czyni pracę bezpieczną i komfortową.

Wiha PicoFinish

Wiha PicoFinish

Lepsza kontrola dzięki wąskiej rękojeści i obrotowemu kapturkowi. Najlepsze do precyzyjnych prac elektronicznych, modelarskich, mechanice precyzyjnej itp.

Wiha PicoFinish elektric

Precyzyjne wkrętaki do różnych drobiazgowych prac gdzie występuje elektryka. Wiha PicoFinish electric również ma wytrzymałość do 1000 V

Wiha Precision ESD

Wiha Precision ESD

Narzędzia ESD odprowadzające ładunki elektrostatyczne, dzięki temu są bezpieczne dla wrażliwych elementów elektronicznych, które mogą ulec z niszczeniu przez ładunki, które przenosimy na dłoni.

Wiha SoftFinish electric slimVario®

Wiha SoftFinish electric slimVario®

Bity gwarantują nieograniczony i w pełni izolowany elektrycznie do 1000 V dostęp do głęboko umiejscowionych śrub. Bardzo bezpieczny i uniwersalny wkrętak dzięki wymiennym końcówkom (bitom).

inne

Wiha Drewno – Uniwersalne narzędzie do śrub do drewna. Wkrętaki klasyczne i kieszonkowe, próbniki napięcia itp. Zdjęcia pobrane ze strony producenta wiha.com

5/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz