ul. Gajowa 31, 85-087 Bydgoszcz | Czynne w tygodniu 8:00-16:00 i w soboty 8:00-12:00

Schmith – narzędzia dla wymagających

Schmith-Polska-logo

Schmith – to jednej z najlepszych producentów narzędzi ręcznych, z rodzimą produkcją u naszych zachodnich sąsiadów. Ich produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością, którą zapewniają dzięki częstym audytom m.in. stali swoich dostawców. Dostarczany produkt jest weryfikowany nie tylko przez firmę Schmith, ale także przez zewnętrzną firmę odpowiedzialną za utrzymanie jakości.

Schmith Die technik stawia na jakość

Zgodnie z nowym katalogiem, który nieustannie starają się rozwijać o nowe technologie i produkty, producent wyodrębnia 8 kategorii. Postaramy się przybliżyć trochę markę, a następnie wyszczególnimy dane kategorie. Schmith to firma która w zeszłym roku otrzymała najstarsze odznaczenie dla firm czyli Gazele Biznesu 2018. Do przyznania tej nagrody przyczynił się bardzo dynamiczny rozwój i wysoka jakość produktów. Nieustannie przybywa nowych artykułów w ofercie oraz inwestycji w nowoczesna technologię patrząc na sztab zatrudnionych ludzi w laboratoriach i biurach projektowych. Marka być może nie jest tak znana jak np. WIHA, ale na szczęście przybywa ich punktów sprzedaży.

Stal-Mat postawił na tę sprawdzoną markę i stał się jednym z większych punktów sprzedaży narzędzi Schmith w Bydgoszczy. Poparliśmy to zaufanie własnym doświadczeniem i przetestowaniem narzędzi. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zakupione u nas narzędzia nie wracają na reklamacji ponieważ trzymają bardzo wysoką jakość wykonania, a pomimo tego producent i tak zapewnia gwarancję. Zapraszamy do wypróbowania i przekonania się na własnej skórze, że warto czasem dołożyć parę złotych i kupić porządne narzędzia na lata z gwarancją jakości i wykonania.

3.5/5 - (11 votes)

Dodaj komentarz